Kullanım Şartları

 

İlan veren kullanıcı:
1.Site kullanıcıları 18 yaşından büyük olduğunu kabul eder.
2.Kullanıcı vermiş olduğu ilan,etkinlik yazdığı içerik tamamen sistem de belirttiği mail adresi ve kayıt altına alınan ip adresi  ile tüm sorumluluğunun kendisinde olduğunu kabul eder.
3.Topluma rahatsız edici herhangi bir ilan vermeyeceğini kabul eder.
4.Yasadışı ürün hizmet ve benzeri ilanlar vermeyeceğini bu durumun fark edildiği zaman tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu ilanburada sistem yöneticilerinin böyle bir durumda firmaya veya şahısların hiç birine rücu edilemeyeceğini ve/veya sorumlu tutulamayacağını,
5.Gerektiğinde de vermiş olduğu bilgiler ilgili merci ile paylaşılabileceği bu kullanım şartları kısmını kabul eden kullanıcımız bildiğini,
6.Eklemiş olduğu resimlerin yasal haklarının olabileceğini bu hakların resim ekleyen kullanıcı sorumluluğunda olduğunu,
7.Verilen ilan etkinlik ve eklenen her türlü resimden ilanburada.com sorumlu tutulamayacağını,
8.Bu "kullanım şartları"nın kabul ediyorum onayının verilmeden hiç bir şekilde ilan verilemeyeceğini, kabul ve beyan eder.
İş bu sözleşme MEDYA BİLİŞİM İNTERNET HİZMETLERİ. tarafından www.ilanburada.com websitesi üzerinden ürün, hizmet, firma tanıtımı konusunda ilan yayınlamak üzere faydalanmak isteyen bireysel ve kurumsal kullanıcı üyelerine yerine getirilmesi gereken yükümlülükler ve tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerini düzenlemektedir.
Hizmet Kullanımı Şartları
1. ilanburada.com iş bu sözleşmede tanımlı olan hizmetleri daha etkili sağlamak için hizmetlerinde değişiklikler ve/veya yenilemeler yapabilir.
2. Hizmetlerden faydalanmak isteyen üye kullanıcılar form sayfasını doldurmak ve göndermek ile ilanburada.com'da ilan yayınlama talebinde bulunmuş olurlar ve üye kullanıcı olurlar. Gönderilen bu bilgilerin doğruluğundan üye kullanıcılar sorumludur. ilanburada.com doğru olmayan ve/veya yanıltıcı bilgi içeren bilgileri uyarı olmaksızın siteden kaldırma veya hiç eklememe hakkına sahiptir.
3. ilanburada.com tüm hizmetleri kurumsal ve/veya standart üye kullanıcıları içindir. Üye kullanıcıların firma isimleri, iletişim bilgileri, firma ve ürün hakkında bilgileri web adresleri sitede yayınlanır. Yetkili kişi, e-posta adresi, gizlilik ilkesine bağlı olarak üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
4. İlan veren kullanıcı üye kulanıcı olur ve üye kullanıcılar ekledikleri bilgilerin doğruluğundan sorumludur. Kişilik haklarına saldırı, yanıltıcı bilgiler içeren bilgileri ilanburada.com yayınlamama veya eklenmiş ise kaldırma hakkına sahiptir.
Sitenin Kullanım Şartları
1) ilanburada.com sitesi kullanıcı ve üye kullanıcılar arasında ürünler, hizmetler ve firmalar ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı, tanıtım yapıldığı sanal buluşma ortamı olup başka bir sıfatla sorumluluğu bulunmamaktadır. ilanburada.com kullanıcı ve üye kullanıcılara ürün, hizmet ve iletişim bilgilerini paylaştıkları ortam sunmaktadır. ilanburada.com'un işlettiği websitesi üzerinden yapılan işlemlerde taraf sıfatı bulunmadığından yapılan işlemlerden doğan hak ve yükümlülüklere ilişkin herhangi bir bağlılığı olmayacaktır.
2) Kullanıcılar ve üye kullanıcılar hizmet kullanım şartları ve sitenin kullanım şartları içerisinde yer alan iş bu sözleşme içerisinde yer alan tüm şartlara, kurallara ve mevzuata uygun hareket edeceğini tüm şartları ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul eder.
3) ilanburada.com'da sunulan hizmetler, kullanıcı ve üye kullanıcılar tarafından yalnızca hukuka uygun amaçlar doğrultusunda site üzerinde kullanılabilir. Kullanıcılar ve üye kullanıcılar site dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu kabul etmektedir. Kullanıcı ve üye kullanıcılar ilanburada.com ve/veya başka bir üçüncü şahsın ayni veya şahsi haklarına, malvarlığına tecavüz teşkil edecek nitelikteki ilanburada.com sitesi içerisinde yayınlanmakta olan metinleri, resimleri, metinleri, ikonları, veritabanları, çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını kabul eder. Kullanıcılar ve üye kullanıcılar işbu sözleşme hükümlerine ve hukuka aykırı olarak gerçekleştirdikleri üzerindeki faaliyetler nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı ilanburada.com doğrudan ve/veya dolaylı olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
4) Kullanıcılar ilanburada.com sitesinde ilan yayınlayabilmeleri için verilen onay e-posta vb. bilgileri üçüncü şahıslara bildirmek sonucu üye kullanıcılar, ilanburada.com ve/veya üçüncü şahısların uğrayacağı zararlardan doğan hukuki ceza ve yükümlülüklerden sorumludur.
5) Üye kullanıcılar tarafından eklenen ürün, firma, hizmet resimlerinin ve bilgilerinin doğruluğu hukuka uygunluğu bilgileri ekleyen üye kullanıcıların sorumluluğundadır. ilanburada.com üye kullanıcıların eklediği ürün, firma, hizmet resimlerinin ve bilgilerinin doğruluğunu hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.
6) ilanburada.com; üye kullanıcıların eklediği bilgilerin sitede yayınlanma şekline, yerine hangi kategori altında bilgilerin yayınlanacağına karar verme ve değiştirme hakkına sahiptir. ilanburada.com sitenin ve kategorilerin içeriği ile uyumlu olmayan, uygunsuz ve müstehcen içeriği olan bilgileri eklememe ve kaldırma hakkına sahiptir ve bu tip bilgilerden doğacak zarar ve hukuki yükümlülüklerden üye kullanıcılar sorumludur.
7) ilanburada.com ücretsiz ve ücretli hizmetlerinde sınırlı alanları üye kullanıcılarına bilgi paylaşma ilan verme hizmeti olarak sunmaktadır. ilanburada.com hizmet alanlarının sınırlarının tespit edilmesi ve değiştirilmesi hakkına sahiptir. Üye kullanıcılar hizmetlerde sunulan sınırlamaları ve değişiklikleri kabul ederler.
ilanburada.com'un Hak ve Yükümlülükleri
1) ilanburada.com sitede yayınlanan bilgileri kaldırma ve değiştirme hakkına her zaman sahiptir. Sitenin tasarımı, içeriği ve bilgilerin hangi alt sayfalarda yayınlanacağına ilanburada.com karar verir. Firma ve ürün tanıtımı yapan üye kullanıcıların eklediği web site adreslerine ilanburada.com sitesi link verir ve link verilen sitelerdeki bilgilerin doğruluğundan ilanburada.com sorumlu değildir.
2) ilanburada.com kullanıcı ve üye kullanıcıları buluşturan bir sanal ortam sunmaktadır. Kullanıcı ve üye kullanıcılar arasında meydana gelecek anlaşmazlıklarda ilanburada.com arabulucu olmaz ve sorumlu değildir.
3) ilanburada.com sitesinde yer alan tasarımlar, metinler, görsel çalışmalar html kodları ilanburada.com tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz kullanılamaz. İzinsiz kullanıldığı tespit edildiği takdirde ilanburada.com zararın karşılanması için hukuki yoldan girişimlerde bulunma hakkını kullanır.
4) ilanburada.com kullanıcı sözleşmesinde değişiklik yapabilir. Değişiklik sitede duyurulduğu andan itibaren geçerlilik kazanır. Sitede yer alan sözleşme geçerli sözleşme olarak kabul edilir.
5) Hukuken mücbir sebepler sayılan doğal afet, savaş, grev, internet altyapı arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dahil buna benzer şartlarda ilanburada.com'un hizmetlerini istediği düzeyde yapmasına engel olacak koşullarda ilanburada.com hizmetini yerine getirememe ve/veya hizmetini eksik yerine getirme sebebiyle yükümlü değildir.
6) İşbu sözleşmenin uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu sözleşme dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde, işbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
Go to top